Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://domonika.pl , jest to strona bloga Domonika.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Disqus, system komentarzy który działa na stronie jest zewnętrzny i nie posiadam do niego żadnych praw. Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, wszystkie jego dane zostawiane Disqusowi. Polityka prywatności systemu znajduje się pod tym adresem.

Formularze kontaktowe

Nie posiadamy ich, więc jeśli chcesz wysłać do nas maila ze swojej prywatnej skrzynki, przesyłane są na skrzynki pocztowe Google, których serwery znajdują się poza EWG.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Ciasteczka

Nie możesz zostawiać komentarzy na stronie, z których danych przechowywane są przez nas. Komentarzami zajmuje się zewnętrzny system Disqus.

Analiza statystyk

W naszej witrynie wykorzystujemy narzędzie Google Analytics w celu prowadzenia statystyk m.in. liczby i długości odwiedzin naszej witryny, przejść pomiędzy poszczególnymi podstronami, ponownych odwiedzin naszej strony itd.

Narzędzie Google Analytics może być i jest wykorzystywane na każdej podstronie witryny.

Szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa i prywatności danych wykorzystywanych w związku z użyciem Google Analytics można znaleźć na stronie https://support.google.com/analytics/answer/2838718

Jeżeli nie życzysz sobie, abyśmy śledzili Twoje zachowanie na naszej stronie przy wykorzystaniu narzędzia Google Analytics, możesz w każdej chwili dokonać blokady, korzystając z narzędzia udostępnionego przez Google. Opis, jak skorzystać z tego narzędzia, znajduje się pod adresem: https://support.google.com/analytics/answer/181881

Z kim dzielimy się danymi

Dane przechowywane są tylko w Google, zarówno ze względu na skrzynki pocztowe na które kierowane są formularze i e-maile wysłane przez Ciebie, jak i usługę GDrive. Serwery Google znajdują się poza EWG.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane z maili przesłanych do nas są przechowywane bezterminowo.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz poprosić o skasowanie danych jakie są w naszym posiadane, jednak ograniczają się one tylko do maili. Innych danych nie przechowujemy ani nie przetwarzamy. Jeśli jednak zawierają one pogróżki lub w inny sposób będą one naruszać prawo, będą one niezwłocznie przekazywane do odpowiednich organów.

Gdzie przesyłamy dane

Komentarzami zajmuje się zewnętrzny system Disqus.

Dane kontaktowe

Możesz skontaktować się z nami mailowo na info@domonika.pl z administratorem danych Dominik Przybyła ul.Ostrowska 2/9 51-005 Wrocław

Jak chronimy twoje dane?

Środkiem zabezpieczającym Twoje dane jest dwuskładnikowe uwierzytelnianie, a środkiem technicznym jest ich szyfrowanie.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku wykrycia naruszenia prywatności danych administrator przeprowadzi wewnętrzny audyt.
Dotyczyć on będzie przedewszystkim:
– Wykrycia sposoby naruszenia prywatności danych w jaki sposób one zostały naruszone.
– Potencjalnych jak i rzeczywistych szkód które mogły wystąpić w z powodu naruszenia prywatności danych.
– Polepszenia zabezpieczeń danych, które są gromadzone/przetwarzane/przechowywane przez administratora
– Poinformowania osób, których dane mogły zostać narażone na naruszenie o poinformowaniu ich o tym, oraz o prowadzonych środkach zaradczych.

W przypadku wykrycia przez osobę której dane są przechowywane, błędu zabezpieczeń lub innego mogącego narazić prywatność danych administrator prosi o kontakt mailowy/telefoniczny.
Zostanie to potraktowane jako „wykrycie naruszenia prywatności” i wprowadzona procedura audytu wewnętrznego w celu zabezpieczenia danych.

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Staramy się nie zamieszczać informacji ze stron trzecich, jednak mogą się zdarzyć zamieszczone filmiki z serwisu YouTube zawiadywanego przez firmę Google.